FOTOKONZULTÁCIE II.

FOTOKONZULTÁCIE II.

FOTOKONZULTÁCIE II.

Pre záujemcov z okresu  Michalovce, Sobrance a Trebišov, ktorí sa plánujú zapojiť do regionálnej súťaže amatérskej fotografie AMFO 2021, organizuje Centrum kultúry Košického kraja v spolupráci  so Zemplínskym kultúrnym centrom a hvezdárňou v Michalovciach (ZKCaH) a Kultúrnym centrom Medzibodrožia a Použia v Kráľovskom Chlmci (KCMaP)  

FOTOKONZULTÁCIE II. –  dňa 18.3. 2021 o 15.30  – online formou

Podujatie je určené pre autorov, ktorí chcú poslať svoje diela do súťaže, avšak radi by sa vopred poradili s odborným lektorom, ktorý vie byť nápomocný pri predbežnom výbere alebo rozhodovaní sa, ktoré fotografie poslať.

Fotografie, ktoré chcú záujemcovia konzultovať, je potrebné zaslať do 14.3.2021 prostredníctvom  internetového úložiska (napr. Wetransfer, Úschovňa, GoogleDisk, Ulož.to a pod.) ako link na stiahnutie na adresu metodikov pre úsek fotografie: 

Marianna Chvastová, marianna.chvastova@zosmi.sk (ZKCaH) – kontaktná osoba pre fotografov z okresov Michalovce a Sobrance

Ing. Zsanett Lukács, szidor.lukacs@gmail.com (KCMaP) – kontaktná osoba pre fotografov  z okresu Trebišov

Fotografie musia byť nahrané vo formáte jpg s 300dpi. Veľkosť jednej fotografie by nemala presiahnuť 2 MB. Maximálny počet zaslaných fotografií na jedného autora je 9 ks.

Každá fotografia musí byť pomenovaná v presnom poradí: 

veková skupina.kategória_meno_priezvisko_názov diela

Príklad :   III. B_Laura_Kovacova_Ohnostroj

Označenie fotografií  pre potreby konzultácií aj na súťaž AMFO vychádza zo súťažných kategórií podľa propozícií. 

Takto označené fotografie budú už pripravené  aj na súťaž AMFO, kde sa toho roku bude v prihláške uvádzať link na stiahnutie prihlásených súťažných fotografií, aby ich mali organizátori aj v elektronickej forme pre potreby propagácie. Viac je uvedené v propozíciách súťaže na stránke Národného osvetového centra : https://www.nocka.sk/wp-content/uploads/2018/09/AMFO-2021-propozicie.pdf

Prihláseným autorom na Konzultácie bude zaslaný odkaz na spoločný chat, v rámci ktorého sa odborný lektor bude môcť vyjadriť k vašim dielam prostredníctvom zdieľanej obrazovky.

Galéria obrazov

Ďalšie články:

Umenie v čitárni / Anna Paličková – obrazy

V rámci výstav Umenie v čitárni, ktoré organizuje Centrum kultúry Košického kraja v spolupráci...

Ako vidím Rudohorie

Hvezdáreň a planetárium Medzev, pracovisko CKKK organizuje v spolupráci s MAS Rudohorie...
Výsledky vyhladávania sa Vám zobrazia stlačením tlačítka "Enter" na klávesnici.