Podcast CKKK – z centra kultúry

Podcast CKKK – z centra kultúry

Podcast CKKK – z centra kultúry

Podcast CKKK – z centra kultúry

Mnohí z vás, rovnako ako aj my, s veľkou obľubou počúvajú rôzne podcasty. O prírode, politike, varení, technológiách či dokonca strašidelné príbehy. 

Centrum kultúry Košického kraja je moderná organizácia, ktorá drží krok s dobou a prichádza s vlastným podcastom o kultúrnom a umeleckom dianí v Košickom kraji.

Čím je náš podcast jedinečný, prečo sme sa rozhodli ho pravidelne vydávať, čo všetko sa vďaka nemu dozviete a prečo by ste nemali vynechať ani jeden diel? Aj na tieto otázky máme odpovede v pilotnom dieli podcastu CKKK – “z centra kultúry”.

Ak si predsa len aktuálne nemôžete podcast vypočuť, tak vám napovieme.

V tomto seriáli podcastov sa budeme venovať rozmanitým témam súvisiacim s umením, kultúrou a podujatiami v Košickom kraji. Spoločne prejdeme rozhovormi s významnými osobnosťami, predstavíme vám nami pripravované podujatia či významné talenty v Košickom kraji. Taktiež sa budeme zameriavať na súčasné trendy a aktivity v oblasti kultúry. Nechajte sa nami inšpirovať a preniesť do sveta umenia a kultúry.

Sme Centrum kultúry Košického kraja.

Neviete čo je to podcast?

Je to zvukový (prípadne aj video) súbor, najčastejšie formátu MP3 , ktorý viete počúvať online, no zároveň si ho môžete  stiahnuť a neskôr  počúvať bez pripojenia na internet. 

Podcast je zvyčajne vydávaný v pravidelných intervaloch. Je ich veľké množstvo, v rôznych jazykoch a na rozmanité témy a aktuálne sa tešia veľkej popularite medzi všetkými vekovými kategóriami.

Podcasty môžete počúvať na mobile, tablete, notebooku cez slúchadlá, reproduktory alebo v aute cez bluetooth alebo audio kábel.

Zároveň sa môžete prihlásiť na ich pravidelný odber v aplikácii na  prehrávanie podcastov (napr. Spotify).

Galéria obrazov

Ďalšie články:

DARGOVSKÁ RUŽA

Obec Svinica Vás pozýva na 52. ročník prehliadky v speve ľudovej piesne DARGOVSKÁ RUŽA, ktorá sa...

Výtvarné spektrum

Výtvarná udalosť roka: Spektrum umenia z Košického kraja Dňa 4. júna sa vo...
Výsledky vyhladávania sa Vám zobrazia stlačením tlačítka "Enter" na klávesnici.